Horario de Atención Familias

Ací presentem l’horari de tot el profesorat del IES Torís, per a poder atendre a qualsevol dubte sobre l’educació dels vostres fills i filles.

Castellà
Castellà
Carmen Gavara divendres 11:25 a 12:20
Jordi Laza dijous 9:05 a 10:00
Mila Picó dijous 9:05 a 10:00
Peña Navarro dilluns 12:20 a 13:15
Mila Chuliá dimarts 11:25 a 12:20
Amparo Raigón dilluns 13:15 a 14:10
Silvia Reolid divendres 9:05 a 10:00
Paula Martínez
Geografia i Història
Geografia i Història
Ángela Ruiz
Ana Puig dilluns 10:00 a 10:55
Vicente Sanz dimarts 9:05 a 10:15
Eloina Cervera divendres 11:25 a 12:20
Jose P. Baviera dimecres 12:20 a 13:15
Julia Sobrevela dimecres 12:20 a 13:15
Matemàtiques
Matemàtiques
Núria Serra dijous 11:25 a 12:20
Pedro Noguerón dilluns 10:00 a 10:55
Rosa Mª Guillamón Previa petició hora
Carolina Lozano dimecres 12:20 a 13:15
Ricard Bestard dijous 10:00 a 10:55
Yolanda Picazo divendres 11:25 a 12:20
María Nogueroles dilluns 10:00 a 10:55
Álvaro Hilario dijous 10:00 a 10:55
Rocío Serrano dimecres 10:00 a 10:55
Física i Química
Física i Química
M. Carmen Pérez dimecres 11:25 a 12:20
Laura Hernándiz divendres 10:00 a 10:55
Fran Fernández dimecres 11:25 a 12:20
Biologia
Biologia
Isabel Torres divendres 11:25 a 12:20
Paco Chanzà divendres 11:25 a 12:20
Fátima Alpuente dimarts 11:25 a 12:20
Felip Barber dimecres 11:25 a 12:20
Lucas Moscardó dilluns 12:20 a 13:15
Dibuix
Dibuix
Agustín Albeiro dimarts 12:20 a 13:15
Elena Mora Previa petició hora
Carolina Iniesta divendres 11:25 a 12:20
Naiara Gassó divendres 10:00 a 10:55
Francés
Francés
Clara Villanueva Ros dimarts 12:20 a 13:15
dilluns 13:15 a 14:10
Anglés
Anglés
Mª Carmen Garcia dimarts 11:25 a 12:20
Julia Muñoz dimecres 12:20 a 13:15
Sheila Verdegay dimarts 12:20 a 13:15
Isabel García dimecres 12:20 a 13:15
José Monfort dimarts 11:25 a 12:20
Mª José Mur dimecres 11:25 a 12:20
Cristina Cortés dilluns 11:25 a 12:20
Ed. Física
Ed. Física
Marián Velduque Climent Previa petició hora
Emer Esteve dimecres 13:15 a 14:10
Marta Vila dimecres 11:25 a 12:20
Carles Micó divendres 9:05 a 10:00
Clàssiques
Clàssiques
Teresa Nieto dimarts 13:15 a 14:10
Noelia Monserrat dimecres 10:00 a 10:55
Informàtica
Informàtica
Carmen Ibáñez dijous 10:00 a 10:55
dimecres 11:25 a 12:20
Orientació
Orientació
Yanire Donderis Prèvia petició d’hora
Queles Morato
Carmen Cortés
Laura Marín
Tecnologia
Tecnologia
Josevi Albert dilluns 9:05 a 10:00
Josep Camarasa dimecres 12:20 a 13:15
Cristina Beldad dimarts 12:20 a 13:15
Valencià
Valencià
Sumsi Campos divendres 9:05 a 10:00
Trini Bou Grau
Paula Mateu
Manel López dilluns 12:20 a 13:15
Mila Alberola dilluns 10:00 a 10:55
Bernat Albelda dijous 12:20 a 13:15
Isabel Perpiñà dimarts 11:25 a 12:20
Processos de Gestió
Processos de Gestió
Eva Montaner dijous 10:00 a 10:55
Cristina Sáez dilluns 12:20 a 13:15
Juan Bou dijous 13:15 a 14:10
Ins. Electrotècniques
Ins. Electrotècniques
Juan Ignacio Cuevas dilluns 10:00 a 10:55
Sergio Gómez Garijo dimarts 10:00 a 10:55
Jose Climent dilluns 11:25 a 12:20
Economia
Economia
Rafa Domínguez dijous 11:25 a 12:20
Aina Gómez dimecres 11:25 a 12:20
Música
Música
Rosa Serrat Prèvia petició d’hora
Anna Moreno dimarts 11:25 a 12:20
Jose Miguel Bañuls divendres 11:25 a 12:20
Filosofia
Filosofia
Resu García dimecres 12:20 a 13:15
Mª Carmen Pérez Obón dijous 9:05 a 10:00
Religió
Religió
Vicente Darder Higón dilluns 9:05 a 10:00