Family Attention Schedule

Ací presentem l’horari de tot el profesorat del IES Torís, per a poder atendre a qualsevol dubte sobre l’educació dels vostres fills i filles.

Castellà
Castellà
Pilar Pérez Lázaro dimarts 12:20 a 13:15
Jordi Laza Albert divendres 9:05 a 10:00
Miriam Civera dimarts 11:25 a 12:20
Peña Navarro dilluns 12:20 a 13:15
Mila Chuliá dimarts 12:20 a 13:15
Amparo Raigón
Silvia Reolid Previa petició hora
Geografia i Història
Geografia i Història
Fernando González dimarts 9:05 a 10:00
Ana Puig dilluns 12:20 a 13:15
José Alberto Pastor dimarts 12:20 a 13:15
Eloina Cervera dijous 11:25 a 12:20
Jose P. Baviera dimarts 10:00 a 10:55
Julia Sobrevela dimarts 9:05 a 10:00
Matemàtiques
Matemàtiques
Virginia Sanchez Ureña dijous 11:25 a 12:20
Sylvia Bendala dijous 11:25 a 12:20
Rosa Mª Guillamón Previa petició hora
Angel González dimecres 10:00 a 10:55
Carolina Lozano dilluns 10:00 a 10:55
Ricard Bestard dimarts 11:25 a 12:20
Sandra Marín divendres 11:25 a 12:20
Carmen Hernándiz dimarts 11:25 a 12:20
Núria Serra dimecres 12:20 a 13:15
Física i Química
Física i Química
M. Carmen Pérez dijous 12:20 a 13:15
Laura Hernándiz dijous 10:00 a 10:55
María Vallés
Sergi Bolea divendres 9:05 a 10:00
Biologia
Biologia
Amelia León Tarín
Mª Victoria Tolosa dimecres 11:25 a 12:20
Fátima Alpuente divendres 9:05 a 10:00
Erica Boisset dijous 9:05 a 10:00
Rosana Riera dimecres 9:05 a 10:00
Dibuix
Dibuix
Mª Carmen Fernández dimarts 12:20 a 13:15
Elena Mora Previa petició hora
Mª Dolores Calvo dijous 10:00 a 10:55
Josep Ferragut dimarts 11:25 a 12:20
Francés
Francés
Clara Villanueva Ros dimarts 12:20 a 13:15
Noel Sánchez dimecres 10:00 a 10:55
Anglés
Anglés
Mª Carmen Garcia dijous 11:25 a 12:20
Julia Muñoz dimecres 12:20 a 13:15
Sheila Verdegay dimecres 9:05 a 10:00
Isabel García dijous 9:05 a 10:00
Mª José Mur dijous 10:00 a 10:55
Noel Sánchez dimecres 10:00 a 10:55
José Monfort dimecres 9:05 a 10:00
Ed. Física
Ed. Física
Marián Velduque Climent Previa petició hora
Santiago Hervás dimecres 11:25 a 12:20
Tamara Aroca dimarts 11:25 a 12:20
Jorge Senyol
Clàssiques
Clàssiques
Lucía Cervera
Informàtica
Informàtica
Carmen Ibañez
Jose A. Sánchez dimecres 10:00 a 10:55
Orientació
Orientació
Joan García Prèvia petició d’hora
Queles Morato
Marta Izquierdo dimecres 14:10 a 15:05
Amparo Rodríguez
Tecnologia
Tecnologia
Jaume Adam dimarts 13:15 a 14:10
Paco Calabuig divendres 11:25 a 12:20
Jaume Soler Parra dimarts 11:25 a 12:20
Valencià
Valencià
Dolors Chorro dimecres 11:25 a 12:20
Natividad Serrano Pérez Prèvia petició d’hora
Mª Trinidad Bou Grau dimecres 9:05 a 10:00
Paula Mateu dimecres 9:05 a 10:00
Manel López dijous 10:00 a 10:55
Mila Alberola dimarts 11:25 a 12:20
Bernat Albelda dijous 10:00 a 10:55
Processos de Gestió
Processos de Gestió
Milagro Sala
Mª Dolores Hernández dimecres 12:20 a 13:15
Neus Bono dilluns 9:05 a 10:00
Ins. Electrotècniques
Ins. Electrotècniques
Juan Ignacio Cuevas dimarts 8:10 a 9:05
Sergio Gómez Garijo dimecres 9:05 a 10:00
Juan Vicente Sevilla
Economia
Economia
Rafa Domínguez dilluns 10:00 a 10:55
Susi Moreno dimarts 11:25 a 12:20
Música
Música
Rosa Serrat Cervero dilluns 12:20 a 13:15
Lola Díaz
Noelia Carrascosa
Filosofia
Filosofia
Toni Velasco Zorrilla dimarts 11:25 a 12:20
Daniel Mir dimecres 9:05 a 10:00
Religió
Religió
Vicente Darder Higón dimecres 11:25 a 12:20