Horari d’Atenció Famílies

Ací presentem l’horari de tot el profesorat del IES Torís, per a poder atendre a qualsevol dubte sobre l’educació dels vostres fills i filles.

Castellà
Castellà
Pilar Pérez Lázaro Divendres 12:10h – 13:05h
Jordi Laza Albert Previa petició d’hora
Miriam Civera Dimarts 10:00h – 10:55h
Peña Navarro Dilluns 12:10h – 13:05h
Begoña Ribera Divendres 11:20h – 12:15h
Angela Cortijo Dilluns 11:20h – 12:15h
Silvia Reolid Dimarts 12:10h – 13:05h
Geografia i Història
Geografia i Història
Matilde Gay Dimarts 12:10h – 13:05h
Josep R. Coret Dimecres 10:00h – 10:55h
Jesús Lerma Duart Divendres 11:20h – 12:15h
Eloina Cervera Dimecres 9:05h – 10:00h
Silvia Villalba Dilluns 11:20h – 12:15h
Matemàtiques
Matemàtiques
Virginia Sanchez Ureña Dimarts 11:20h – 12:15h
Sylvia Bendala Dilluns 11:20h – 12:15h
Rosa Mª Guillamón Dimarts 9:05h – 10:00h
Angel González Dijous 11:20h – 12:15h
Sylvia Bendala Tufanisco Dilluns 12:10h – 13:05h
Carolina Lozano Dilluns 10:00h – 10:55h
Ricard Bestard Dilluns 11:20h – 12:15h
Ana Girbés Alborch Dimarts 9:05h – 10:00h
Física i Química
Física i Química
M. Carmen Pérez Dimecres 11:20h – 12:15h
Ruth Gisbert Català Dimecres 10:00h – 10:55h
Sergi Bolea Dijous 10:00h – 10:55h
Biologia
Biologia
Amelia León Tarín Dijous 11:20h – 12:15h
Mª Victoria Tolosa Dimarts 11:20h – 12:15h
David Segarra Nebot Divendres 10:00h – 10:55h
Sara Olivares Dilluns 12:10h – 13:05h
Dibuix
Dibuix
Mª Carmen Fernández Dimarts 9:05h – 10:00h
Elena Mora Divendres 11:20h – 12:15h
Josep Ferragut Dilluns 11:20h – 12:15h
Francés
Francés
Clara Villanueva Ros Dimarts 12:10h – 13:05h
Lluna Torres Dilluns 10:00h – 10:55h
Anglés
Anglés
Mª Carmen Garcia Dimarts 12:10h – 13:05h
Julia Muñoz Divendres 11:20h – 12:15h
Daniel Font Dimarts 11:20h – 12:15h
Paula Salvador Dimarts 11:20h – 12:15h
Victoria Aragonés Dimarts 10:00h – 10:55h
Elena Riera Dimarts 9:05h – 10:00h
Ed. Física
Ed. Física
Marián Velduque Climent Previa petició hora
Silvia Moreno Dilluns 12:10h – 13:05h
Nicolás Talón Dimarts 9:05h – 10:00h
Emerson Esteve Dilluns 9:05h – 10:00h
Clàssiques
Clàssiques
Mª Teresa Fernández Dijous 9:05h – 10:00h
Informàtica
Informàtica
Sagrario Ramírez Dilluns 10:00h – 10:55h
Armando Flors Dilluns 12:10h – 13:05h
Orientació
Orientació
Raquel Sánchez Sena Prèvia petició d’hora
Queles Morato Dijous 12:10h – 13:05h
Amparo Rodríguez Dilluns 14:15h – 15:10h
Tecnologia
Tecnologia
Rosa Cortés Sánchez Dilluns 10:00h – 10:55h
Francisco Alcañiz Dimecres 9:05h – 10:00h
Jose Luis Blasco Dimecres 10:00h – 10:55h
Jaume Soler Parra Prèvia petici´d’hora
Valencià
Valencià
Amor Clemente Dijous 12:10h – 13:05h
Natividad Serrano Pérez Prèvia petició d’hora
Mª Trinidad Bou Grau Dilluns 10:00h – 10:55h
Carles Dilluns 12:10h – 13:05h
Isabel Bartolomé Dimarts 12:10h – 13:05h
Carme Soler Dimarts 11:20h – 12:15h
Processos de Gestió
Processos de Gestió
Eva Mª Montaner Dilluns 9:05h – 10:00h
Mª Dolores Hernández Divendres 12:10h – 13:05h
Mercedes Martínez Dilluns 11:20h – 12:15h
Ins. Electrotècniques
Ins. Electrotècniques
Juan Ignacio Cuevas Dijous 12:10h – 13:05h
Sergio Gómez Garijo Dimarts 12:10h – 13:05h
Antonio Moreno Dijous 10:00h – 10:55h
Economia
Economia
Victor Martínez Dimecres 9:05h – 10:00h
Ricardo Hidalgo Dijous 10:00h – 10:55h
Música
Música
Rosa Serrat Cervero Dilluns 12:10h – 13:05h
Ángel Cariñena Dijous 10:00h – 10:55h
Filosofia
Filosofia
Toni Velasco Zorrilla Dimecres 11:20h – 12:15h
Irene Cabanes Divendres 10:00h – 10:55h
Religió
Religió
Vicente Darder Higón Divendres 9:05h – 10:00h